Fellne 15

Shitet nga: Oktay 28 Gsh 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitett fellne urgjend
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim