Fellne 15

Shitet nga: Bekim 21 Tet 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellne 15 me goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim