Fellne 15

Shitet nga: Toli 18 Nën 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne nr.15 jan tet 4atertat fellne me rreth njan osht pak e demtune ka kris pak 10 dej 15 ka lyp mjeshtri me rregullu .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim