Fellne 15

Shitet nga: Fellne 03 Jan 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15 me gjeth goma ne gjendje t Mir fellnet Jan 195 50 R15 Nuk dridhin bajn per Passat Golf 1,2,3 bajm ndrrim me fellga 14 me goma nr.tel 044664962 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim