Fellne 15C per ford pezho audi b4

Shitet nga: Mentor 02 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne tè ardhura prej gjermay jam shum bukra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim