Fellne 15c 5 shtrafa golf4 tauran passat etj

Shitet nga: Mentor 25 Mar 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15c 5 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim