Fellne 15c per ford audi b4 pezho

Shitet nga: Mentor 20 Mar 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shea fellne 15c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim