Fellne 15c per ford

Shitet nga: Mentor 15 Mar 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15c per ford
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim