Fellne 15c

Shitet nga: Lindi 23 Gsh 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 15c me gjeth guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim