Fellne 15she ndrim

Shitet nga: arlind 18 Maj 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR   130 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten kto fellnet 15she jan bbs tipit vjeter mrezh
me gjeth goma gomat jan tveres me profil 195.50.15 bojn per golf 1 2 3 opell ford etj ... bojm edhe nrime!!!
mundeni me kontaktu ne viber +38649110066
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim