Fellne 16 205/55

Shitet nga: Besnik 23 Pri 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

299 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 16 205/55. Me goma te veres,
Fellnet jan per golf 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim