Fellne 16 coll per B.M.W

Shitet nga: denis 06 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per per B.M.W 16 coll te pa paperdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim