Fellne 16 disqe

Shitet nga: Fellne 16 25 Maj 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 me goma te veres . Jan ne gjendje te mir dhe te testuar deri ne 200 kmh. Per me shum kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim