Fellne 16 origjinale OPEL

Shitet nga: Seadi 23 Sht 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet te OPELIT origjinale,me gjithe goma MISHELIN me profil 205-50-R16.nuk dridhin as nuk jan te shtremta.bejm edhe ndrim me fellne 15 nese me pelqejn.tung.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim