Fellne 16 per Mercedes

Shitet nga: PH 26 Shk 15:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim