Fellne 16-she 205//55

Shitet nga: Dashmir 17 Mar 22:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellgat me goma per mercedes jan ne gjendje te mire arsyeja e shitjes esht se e kan shit mercedesin tas edhe fellgat te interesuarit munen me ardh mei kqyr gjindemi ne ratkoc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim