Fellne 16-she 205//55

Shitet nga: Dashmir 26 Jan 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnat 16 per mercedes felnat jen ne gjendje te mir arsyeja e shitjes jan sepse e kam shit kerrrin tash po due mei shit edhe kto gjindemi ne Ratkoc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim