Fellne 16

Shitet nga: Fellne 12 Shk 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 she. Jan Shum pak ter Perdorura, Jan me 8 shtrafa.Fellnet shiten komplet me Guma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim