Fellne 16

Shitet nga: Tanni 25 Qer 02:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   230 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 16 Me Goma Te Mira Ver Dimer M+S
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim