Fellne 16

Shitet nga: fellne 16 16 Nën 02:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
kerkoj 1 fellne te ketij lloji R16, i lutem kush e ka nje te me kontaktoj ne keta numera te telefonit 044-344-712 - 045-638-766 dhe ne viber ju faleminderit per mirkuptim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim