Fellne 16

Shitet nga: Fellne 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 16 me goma dy jan te gjona dy te ngushta shum te bukura per golf 1 2 3 pasat opel
045 679 088
049 335 299
Viber +386 49 335 299
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim