Fellne 16she

Shitet nga: astrit 10 Mar 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet si ne foto komplet me gjeth gomat jan 16she me 4 shtrafa
jan ne gjendje te regullt ende jam duke i perdorun dhe nuk kam kurfar problemi
arsyja e shitjes eshte qe i kam vetem 3 pra 1me mungon
pra qmimi me gjeth goma 3 copa 100e
ndersa 2 copa me goma 80e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim