Fellne 17" dhe 16"

Shitet nga: Armend 22 Shk 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma 17" dhe 16".

Fellnet jane ne gjendje shume te mire fizike dhe optike. Fellnet 17" jan me goma ndersa ato 16" jane pa goma.

Çmimi
17" - 350€
16" - 300€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim