Fellne 17

Shitet nga: Kujtimi 25 Shk 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR   255 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 17 . Me goma te reja te ardhura ne Zvicrra me profil 205.40.17 .. Jan shum te rujtne.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim