Fellne 17 col bashk me goma

Shitet nga: Shqiproni 16 Gsh 07:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet 17 me goma 235/45 shume te rujtne qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim