Fellne 17 coll BARRACUDA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: rifat 10 Maj 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan per opel calibra, vectra, golf, passat si dhe per bmw tipav te vjeter etj... Per më shum pyte vullkanizerin aj e din edhe per cilin tip bejn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim