Fellne 17 coll

Shitet nga: Enis 07 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Kemii Fellne ne gjendje Tmira jan Me goma Fulda.. 225. 17 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim