Fellne 17 gti flm merrjep u shiten

Shitet nga: Gti 21 Sht 13:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   470 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 gti me goma komplet te ruajtura per golf 4 5 6
045 679 088
049 106 706
Viber +386 49 106 706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim