Fellne 17 me 8 vrima

Shitet nga: blendi 27 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 205 40 17 jan shum te mira
4 fellnet i kam drejtu....ballansim
Jan me 8 vrima bajn per krejt kerat qe ii kan 4 shtrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim