Fellne 17 me goma

Shitet nga: Bes 27 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 branussss me guma te reja 400 euro okazionnnnnn
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim