Fellne 17 per mercedes

Shitet nga: fellne 26 Krr 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet 17 per mercedes ,, jan me goma po gomat nuk jan shum te mira , gomat jan 275/55R17 109W...............fellnet i kan edhe shtrafat e veta....ma shum info ... 044 867 546... 045 603 822
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim