Fellne 17 she

Shitet nga: fellne 05 Tet 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 17 she te ruajtura, i bejne per golf5 , touran etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim