Fellne 17 wv pasat audi mercedes etj

Shitet nga: Riki 03 Pri 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gellnet nr17 jan te mir nuk drridhin me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim