Fellne 17

Shitet nga: Felne 03 Mar 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet felne me goma.225/55/17 me 5 shtrafa.
Jane be gjendje regull.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim