Fellne 17

Shitet nga: Kujtimi 03 Tet 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

310 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellne 17 me profil 205.40.17 me goma te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim