Fellne 18

Shitet nga: Fellne 16 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten keto fellne me goma, fellnet bejne per Audi,mercedes,vw etj.
Mund te shkruani edhe ne viber per info.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim