Fellne 18 PROLINE

Shitet nga: Gentian 28 Gsh 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Fellnet 18" te firmes Proline pa Goma ( me goma kan tjeter cmim,sepse gomat jan te reja), te ruajtura siq duken ne foto , nuk dridhin jan shum te mira, bejn per veturat Audi 2002-2004 , per vetura tjera nuk muj me ju than sigurt se nuk edij se vet ne AUDI A4 2.5 i kam pas, i shes sepse nuk me duhen më. Jan te vozitura vetem ne Zvicer. te interesuarit mund ti shohin fellnet mbrenda javes,cmimi i diskuteshem per me shum informata +37744987164. (Viber-- Wats'app.)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim