Fellne 18

Shitet nga: rajmond 11 Nën 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 18 per Golf 4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim