Fellne 185 65. 15 me goma urgjent

Shitet nga: besi 13 Shk 18:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes. Fellne. Me 5 shrafa. Per. Golf. 5 mercedes e pasat tjera bajm ndrrim me fellne 15. Me 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim