Fellne 18she te firmes gjermane BARACUDA

Shitet nga: Fitim 04 Tet 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

780 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet te firmes gjermane BARACUDA .
Numri i telefonit 044268558
Jane me goma te veres ne gjendje te mir me shtojsa te veta .
cmimi i shtojsave ka kushtuar 180euro ndersat fellnet kushtojne 600euro me shtojsa 780euro.
Numri i telefonit 044268558
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim