Fellne 19

Shitet nga: qaza 13 Mar 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 19
Profili 235 /35 / 19
Fellnet jan 19 5 shtrafa bejn per
VW borra
Mk 4
Corado
Fellnet jan ne gjendje te rregullt shuplaken chrome nuk jan te demtune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim