Fellne 225\40\18

Shitet nga: arbri 05 Dhj 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim