Fellne 225 40 R18

Shitet nga: Fellne 22 Jan 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 225. 40. R18 jan me 5 vrima
Jane shume te mira nuk jan te shtremta jane te drejta tet katretat gomat jan te veres dy jan te mira dy pak ma te dopta
Jan per passat, per golf ,per opell ,mercedes, per tauran, etj.
Numri per kontakt 049809221 edhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim