Fellne BBS R17

Shitet nga: BBS 28 Tet 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

429 EUR   500 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet BBS R17 me goma te pothuajse te reja Fulda (Sport Control)205/40/R17.Fellnet jan te balancune.Fotot jan origjinale te fellneve dhe gomave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim