Fellne BMW 5

Shitet nga: Besim 26 Dhj 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne Bmw5 4 copa NR 18 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim