Fellne Bmw 205/55/16

Shitet nga: Leotrim 13 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne te Bmw 4 copa 205/55/16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim