Fellne Crom

Shitet nga: lulzim 17 Jan 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet Crom . 19-tshe . Fellnet jan me goma .
Per me shum kontaktoni ne numer telefonit +37745308954
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim