Fellne MAM 16

Shitet nga: xoni 22 Mar 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne modelit MAM
16 jan 5x100
golf 4 polo golf vr6 bojn
me guma komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim