Fellne Per Mercedes

Shitet nga: Edon Gashi 12 Mar 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per Mercedes 17-she te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim