Fellne Per Passat Golf 5

Shitet nga: perparim 26 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Prizren
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per passat golf 5 dhe tauran
fellnet jan te mira nukjan te gervishne
fellnet jan 17 coll
gumat te veres perme shujm info tel whatsapp viber > 044834160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim